Harrie Leenders Cylon

5,192.00€

Tehnilised andmed

Kasutegur: 80%
Nimivõimsus: 12kw
Suitsutoru diameeter: 150mm
Kaal: 140kg

Cylon on sale silindrikujuline puuküttega kamin. Tänu oma avarale vertikaalsele klaasile on tule leegi jälgimine suurepärane vaatemäng. 360 kraadi pöördevõimalusega kamina puhul on võimalus kaminatuld ja soojuskiirgust suunata täpselt sinna, mis suunas on see soovitav.

Meie Harrie Leendersi kollektsioonist on Cylon üks kaminatest, mis sobib hästi ka väiksematesse ruumidesse. Tänu hästi välja töötatud tehnoloogiale on piisav ka põlemiskambrisse väikesest kogusest puitust, et nautida kaunist leeki ja soojust.

Cylon hoiab selget joont – iga detail põhineb silindril. See on ka põhjus, miks me nimetame teda Cyloniks (silinder ingl. keeles)

KOLLEKTSIOON

Harrie Leenders I kaminad iseloomustab erakordne kvaliteet. Me kasutame kauakestvad materjale ja töötleme neid hoolikalt. Tulemuseks on õige toode, mille keskmeks on tuli.

KES ME OLEME

Sisuliselt me ​​arendame oma tooteid ise. Me valmistame selliseid tooteid mida me sooviks oma kodus näha. Vaid nii saame valmistada tooteid, mis meeldivalt üllatavad.

IGA DETAIL ON OLULINE

Kui tootel on pikk eluiga, siis peab iga väiksemgi detail olema hoolikalt disainitud. Kuna meie kaminad valmivad suures osas käsitööna, siis kvaliteet on meisse juurdunud. Viimistleme toodet seni kuni ta on valmis meid teenidama.

KÕIKE TULE JAOKS

Meie jaoks on tuli kõige alus. Iga kamin on individuaalse disainiga, mille tulemuseks on ainulaadne tuli. Mida rohkem te kasutate oma kaminat, seda  rohkem te õpite kontrollima ka tuld oma kaminas. Meie valmistame teile kamina mida nautida pikki aastaid, ülejäänu sõltub teist endist. 

Küsi eksperdi käest nõu:

Tel: +372 6799399
E-post: 12kaminat@12kaminat.ee

Kvaliteetsed Soome soojustsalvestavad ahjud -10%!!