Harrie Leenders Dia

4,902.00€

Tehnilised andmed

Kasutegur: 80%
Nimivõimsus: 8kw
Suitsutoru diameeter: 150mm
Kaal: 125kg

Dia on lihtne ja minimalistlik valmiskamin. Kuigi Dia kinnitatakse seina külge, on ta pööratav kuni 45 kraadi. Dia soojeneb väga kiirelt ning vajab ainult väikest kogust puitu, et saaks nautida ilusat leekide mängu. Seetõttu on ta ka sobiv väiksematesse ruumidesse.
Dia l on suur panoraamekraan, mis on lisaks veel pööratav.

KOLLEKTSIOON

Harrie Leenders I kaminad iseloomustab erakordne kvaliteet. Me kasutame kauakestvad materjale ja töötleme neid hoolikalt. Tulemuseks on õige toode, mille keskmeks on tuli.

KES ME OLEME

Sisuliselt me ​​arendame oma tooteid ise. Me valmistame selliseid tooteid mida me sooviks oma kodus näha. Vaid nii saame valmistada tooteid, mis meeldivalt üllatavad.

IGA DETAIL ON OLULINE

Kui tootel on pikk eluiga, siis peab iga väiksemgi detail olema hoolikalt disainitud. Kuna meie kaminad valmivad suures osas käsitööna, siis kvaliteet on meisse juurdunud. Viimistleme toodet seni kuni ta on valmis meid teenidama.

KÕIKE TULE JAOKS

Meie jaoks on tuli kõige alus. Iga kamin on individuaalse disainiga, mille tulemuseks on ainulaadne tuli. Mida rohkem te kasutate oma kaminat, seda  rohkem te õpite kontrollima ka tuld oma kaminas. Meie valmistame teile kamina mida nautida pikki aastaid, ülejäänu sõltub teist endist. 

Küsi eksperdi käest nõu:

Tel: +372 6799399
E-post: 12kaminat@12kaminat.ee

Kvaliteetsed Soome soojustsalvestavad ahjud -10%!!