harrie leenders pharos interior

  • :

6,705.00€

Tehnilised andmed

Kasutegur: 80%
Nimivõimsus: 9,2kw
Suitsutoru diameeter: 150mm
Kaal: 125kg

Hind kroomist mudelile: 9180 €

Pharos on Harrie Leendersi kaminate kollektsioonist ainus kamin, millel on avatud põlemiskamber. Seega ei ole klaasi Sinu ega tule vahel, mis muudab kaminatule nautimise veelgi ehedamaks. Kaminal on siinidel liikuv spetsiaalne sädemekaitse, mis tagab ohutu põlemise.
Pharos kinnitatakse lakke ning on pööratav 360 kraadi.
Monoliitne alumiiniumist korpus annab kaminale effektse ja laitmatu väljanägemise.

KOLLEKTSIOON

Harrie Leenders I kaminad iseloomustab erakordne kvaliteet. Me kasutame kauakestvad materjale ja töötleme neid hoolikalt. Tulemuseks on õige toode, mille keskmeks on tuli.

KES ME OLEME

Sisuliselt me ​​arendame oma tooteid ise. Me valmistame selliseid tooteid mida me sooviks oma kodus näha. Vaid nii saame valmistada tooteid, mis meeldivalt üllatavad.

IGA DETAIL ON OLULINE

Kui tootel on pikk eluiga, siis peab iga väiksemgi detail olema hoolikalt disainitud. Kuna meie kaminad valmivad suures osas käsitööna, siis kvaliteet on meisse juurdunud. Viimistleme toodet seni kuni ta on valmis meid teenidama.

KÕIKE TULE JAOKS

Meie jaoks on tuli kõige alus. Iga kamin on individuaalse disainiga, mille tulemuseks on ainulaadne tuli. Mida rohkem te kasutate oma kaminat, seda  rohkem te õpite kontrollima ka tuld oma kaminas. Meie valmistame teile kamina mida nautida pikki aastaid, ülejäänu sõltub teist endist. 

Küsi eksperdi käest nõu:

Tel: +372 6799399
E-post: 12kaminat@12kaminat.ee

Kvaliteetsed Soome soojustsalvestavad ahjud -10%!!