harrie leenders stor

stor-harrie-leenders

5,898.00€

Tehnilised andmed

Kasutegur: 80%
Nimivõimsus: 12kw
Suitsutoru diameeter: 200mm
Kaal: 210kg

Lisad:
Soojussalvesti: 300 €

Stor on suur, tugev ja heade kütteomadustega kamin, mis ühendab insenertehnilistkunsti ja kõrgete standarditega tehnoloogilist lahendust. Kaminal on mitmeiddisainelemente, näiteks on kamina käepide on kaetud oliivipuust. Väliselt tundub, et käepide on valmistatud ainult puidust, kuid tegelikult on käepideme sisu tugevdatud terasega. 
Oliivipuu on pärit ettevõtte looja ja omaniku Harrie oliivipuudeaiast Itaaliast, mis on hiljem on käsitsi meisterdatud Hollandis. Disaini autor on Harrie ise.

KOLLEKTSIOON

Harrie Leenders I kaminad iseloomustab erakordne kvaliteet. Me kasutame kauakestvad materjale ja töötleme neid hoolikalt. Tulemuseks on õige toode, mille keskmeks on tuli.

KES ME OLEME

Sisuliselt me ​​arendame oma tooteid ise. Me valmistame selliseid tooteid mida me sooviks oma kodus näha. Vaid nii saame valmistada tooteid, mis meeldivalt üllatavad.

IGA DETAIL ON OLULINE

Kui tootel on pikk eluiga, siis peab iga väiksemgi detail olema hoolikalt disainitud. Kuna meie kaminad valmivad suures osas käsitööna, siis kvaliteet on meisse juurdunud. Viimistleme toodet seni kuni ta on valmis meid teenidama.

KÕIKE TULE JAOKS

Meie jaoks on tuli kõige alus. Iga kamin on individuaalse disainiga, mille tulemuseks on ainulaadne tuli. Mida rohkem te kasutate oma kaminat, seda  rohkem te õpite kontrollima ka tuld oma kaminas. Meie valmistame teile kamina mida nautida pikki aastaid, ülejäänu sõltub teist endist. 

Küsi eksperdi käest nõu:

Tel: +372 6799399
E-post: 12kaminat@12kaminat.ee

Kvaliteetsed Soome soojustsalvestavad ahjud -10%!!