Kaminasüdamik Spartherm varia BH 4s/3s

bh
csm_Varia_B-FDh_Milieu_03_Print_ce8519745fOLYMPUS DIGITAL CAMERA

4,773.31€

Tehnilised andmed: 

Nimivõimsus- 9,0 kW
Kasutegur- 78%
Ukse kõrgus-524 mm
Ukse laius-1006 mm
Üld laius-1151 mm
Üld sügavus-485 mm
Suitsutoru diameeter- 250mm
Kaal- 350kg

Lisad:
Salvestuskivid eboris akku – 640 €

– Salvestusaeg kuni 10 tundi
– Ühtlasem konvektsiooni õhutemperatuur
– Kütmisel väiksem puude kulu
– Lihtne paigaldada
Välisõhu adapter – 130 €

Kaminasüdamik Varia Bh 100 on oma “laiekraani” tõttu tõsine konkurent televisoorile. Kamina laipanoraamne klaas lubab kaminaleeke nautida täies ulatuses. Saksa kaminatootja Spartherm patenteeritud “klasspuhas” süsteem muudab selle nägemuse veelgi nauditavamaks – elus tuli oleks nagu toas ja käega katsutav. “soft close” ukse sulgumine teeb kamina käsitlemise turvaliseks ja kamin on tänu sellele hermeetiliselt suletav.Kaasaegselt kaminalt oodatakse lisaks kaunile disainile ka võimalust soojust salvestada – nii kannab kamin lisaks miljöö loomisele ka praktilist funktsiooni.

Saksa suurim ja juhtiv kaminatootja Spartherm suudab klientidele pakkuda mõlemat. Üha enam kogub populaarsust Sparthermi kaminate Linear-seeria, mis kätkeb endas nii minimalistlikust kontseptsioonist lähtuvat esteetikat kui ka võimalusi kaminatele praktiline rakendus leida.
Linear-seeria kaminaid iseloomustab disain, kus kamina nähtav osa on tagasihoidlik ja lineaarne: pilk naudib põlevat tuld, kamin ise sisustuses ei domineeri.
Viimaste uuenduste käigus on Linear-seeria kaminad toodetud ilma esiklaasi metallist allraami ja käepidemeta. Kamina turvalisuse ja hermeetilise sulguvuse tagab Sparthermi patent soft-close süsteem.

Lisaseadmed aitavad säästa
Tänapäevastes oludes mõtlevad inimesed üha enam säästmisele. Seda ka kaminat valides. Spartherm on säästmisvajadusest lähtuvalt loonud mitmed seadmed, mis aitavad soojust salvestada ja vajadusel ka kamina abil vett soojendada.
Kamina südamikule paigutatav Thermobox võtab vähe ruumi ja aitab salvestada soojust, nii et kamina nautimine ei piirdu vaid selle ajaga, mil leegid silma rõõmustavad. Soojuse salvestamise aeg ulatub viie tunnini. Nii kasutatakse hoolikalt ära soojusenergia, mis muidu suitsugaasina korstnasse läheks.
Magnethermi nimelise seadme puhul salvestavad soojuse kivid. Magnesiiti sisaldavad kivid ei jää oma soojust salvestava omaduse poolest alla hästi tuntud voolukivile, soojust salvestusaeg on 8-12 tundi. Kivid laotakse ümber kamina südamiku.

 

 

Küsi eksperdi käest nõu:

Tel: +372 6799399
E-post: 12kaminat@12kaminat.ee

Kvaliteetsed Soome soojustsalvestavad ahjud -10%!!