Silca 250KM

250km

24.00€

Tehnilised andmed:
Tihedus: ±10% kg/m3 250,00 
Ligikaudne poorsuse aste: 90,00 %
Purunemiskindlus: MPa >1,40
Isolatsiooni võime 40 mm materjalipaksuse juures: m2 K/Vt ≥0,5
Soojusjuhtivus 200°C juures: Vt/(M h K) 0,09
Maksimaalne töötemperatuur: 1100°C

Usaldusväärne kaltsiumsilikaadist isolatsioonipaneel kaminate ja ahjude ehitamiseks

SILCA® 250KM – see on tõeline Euroopa meister soojusisolatsiooni alal! Seda väidet kinnitavad ka arvukad teadusli- kud uuringud, mis on viidud läbi riiklikes teadusinstituutides Saksamaal, Austrias ja Šveitsis. Materjal vastab kõikidele parimatele ja uusimatele standarditele!

SILCA® 250KM – toimib samaaegselt nii seinu kaitsva kihi kui soojusisolatsioonina, ja seda kasutatakse kooskõlas kamina- ja ahjuehitustööstuse ning õhkkütte ehituslike standarditega. Peamisteks SILCA-kaltsiumsilikaadist plaatide komponentideks on lubi ja liiv. SILCA-plaadid on füsioloogiliselt ohutud, ei sisalda keemiliselt kahjulikke kiude ja vastavad keskkonnaohutusnõuetele.

SILCA® 250KM plaadid võimaldavad ehitada kaminaid ja ahjusid kiiresti, lihtsalt ja turvaliselt! Kliendi soovi korral saab SILCA® 250KM pinda krohvida, katta looduskiviga või keraamiliste plaatidega. Suureformaadilisi Silca paneele kasutatakse kaminate ehitamisel eelkõige õhkkütte konvektsioonstruktuuri ehitamisel, külgmiste seinadena ja piirnevate seinade isoleerimiseks. SILCA® 250KM hea isolatsioonivõime tagab ka selle, et soovi korral saab kamina kõrvale asetada televiisori või muid soojust kartvaid esemeid. Õhuvahe kaminasüdamiku ja plaadi sisepinna vahel, samuti kaltsiumsilikaatplaadi paksus valitakse vastavalt kaminatootjate soovitustele ja kaminasüdamike paigaldamiseks ette nähtud nõuetele. SILCA® 250KM süsteem koosneb erinevatest komponentidest, mis täiendavad üksteist ja mida kasutatakse kliendi erinevate viimistlusega seotud soovide täitmiseks.

https://www.youtube.com/watch?v=dkajwfHD5co

 

 

Küsi eksperdi käest nõu:

Tel: +372 6799399
E-post: 12kaminat@12kaminat.ee

Kvaliteetsed Soome soojustsalvestavad ahjud -10%!!