Silca 250KM

24.00

Võta ühendust!
Vastame samal tööpäeval
Kogemus aastast 1997
Parimad hinnad Eestis!

Tehnilised andmed:
Tihedus: ±10% kg/m3 250,00 
Ligikaudne poorsuse aste: 90,00 %
Purunemiskindlus: MPa >1,40
Isolatsiooni võime 40 mm materjalipaksuse juures: m2 K/Vt ≥0,5
Soojusjuhtivus 200°C juures: Vt/(M h K) 0,09
Maksimaalne töötemperatuur: 1100°C

Usaldusväärne kaltsiumsilikaadist isolatsioonipaneel kaminate ja ahjude ehitamiseks

SILCA® 250KM – see on tõeline Euroopa meister soojusisolatsiooni alal! Seda väidet kinnitavad ka arvukad teadusli- kud uuringud, mis on viidud läbi riiklikes teadusinstituutides Saksamaal, Austrias ja Šveitsis. Materjal vastab kõikidele parimatele ja uusimatele standarditele!

SILCA® 250KM – toimib samaaegselt nii seinu kaitsva kihi kui soojusisolatsioonina, ja seda kasutatakse kooskõlas kamina- ja ahjuehitustööstuse ning õhkkütte ehituslike standarditega. Peamisteks SILCA-kaltsiumsilikaadist plaatide komponentideks on lubi ja liiv. SILCA-plaadid on füsioloogiliselt ohutud, ei sisalda keemiliselt kahjulikke kiude ja vastavad keskkonnaohutusnõuetele.

SILCA® 250KM plaadid võimaldavad ehitada kaminaid ja ahjusid kiiresti, lihtsalt ja turvaliselt! Kliendi soovi korral saab SILCA® 250KM pinda krohvida, katta looduskiviga või keraamiliste plaatidega. Suureformaadilisi Silca paneele kasutatakse kaminate ehitamisel eelkõige õhkkütte konvektsioonstruktuuri ehitamisel, külgmiste seinadena ja piirnevate seinade isoleerimiseks. SILCA® 250KM hea isolatsioonivõime tagab ka selle, et soovi korral saab kamina kõrvale asetada televiisori või muid soojust kartvaid esemeid. Õhuvahe kaminasüdamiku ja plaadi sisepinna vahel, samuti kaltsiumsilikaatplaadi paksus valitakse vastavalt kaminatootjate soovitustele ja kaminasüdamike paigaldamiseks ette nähtud nõuetele. SILCA® 250KM süsteem koosneb erinevatest komponentidest, mis täiendavad üksteist ja mida kasutatakse kliendi erinevate viimistlusega seotud soovide täitmiseks.

 

 

Tuntud kaminate müüja Eesti turul. Tõenäoliselt on ka sinu naabril meie kamin!

Praktilised, kvaliteetsed ja hea disainiga.

Meie tootevalikus on üle 200 erineva kaminatüübi, millest kõigil on üks kindel joon - nad kestavad aastakümneid ja omavad parimaid omadusi mida üks kamin vajab (puhas klaas, keraaamilised sisud, põlemise täielik kontrollimine juhtnuppudest, sõltumatu põlemisõhu suunamine), ning osasi neist tunnustatud RedDot auhinnaga.

20 aasta jooksul oleme müünud üle 3000 kamina

Nende aastate jooksul oleme väljavalinud Euroopa tipptootjad kelle kvaliteet ja hind loeb. Seda näitavad ka meie müüginumbrid kaminate müügis. Meie tootevalikust leiad kindlasti omale sobivaima kamina

Kiire tarne ja soodne paigaldus

Tunnustatud tootjad ei tooda kaminaid lattu vaid neid tehakse eritellimusel, kuid seda suhteliselt kiiresti kahe kuni nelja nädalaga on võimalik tarnida tellimus kiirelt üle Eesti. Lisaks sellele pakume soodsate hindadega nõuetekohaseid paigaldustöid.

Spetsialistid, kes oskavad soovitada

Tunneme oma tooteid hästi ning kui annate meile vajaliku info, siis aitame teil valida oma koju ideaalseima kamina!

Oleme alati valmis teid aitama ja andma nõu! Helista või kirjuta julgelt!

Tel: +372 6799399
E-post: 12kaminat@12kaminat.ee