Silcacon primer

21.00

Võta ühendust!
Vastame samal tööpäeval
Kogemus aastast 1997
Parimad hinnad Eestis!

SILCACON krunt on kõrge temperatuuritaluvusega, mis põhi- neb akrülaadil. SILCA® 250KM plaadid kaetakse krundiga enne krohvimist või liimimist.

Krundi kasutamine vähendab SILCA® 250KM plaadi imamisvõi- met. Kruntimisel karastub ka töödeldav pind. Tänu veepõhisele sinisele värvainele muutub krundiga töödeldav pind kontrastse- maks ja on töötlemata pinnast kergemalt eristatav. Krunti tuleb lahjendada suhtes 1:2/1:3 ja kanda pinnale pintsli, rulli või pihus- tiga. Järgnevad tööd peaksid algama alles pärast krundi täielikku kuivamist. Saadaval kanistrid mahuga 5 l ja pudelid 1 l.

Tuntud kaminate müüja Eesti turul. Tõenäoliselt on ka sinu naabril meie kamin!

Praktilised, kvaliteetsed ja hea disainiga.

Meie tootevalikus on üle 200 erineva kaminatüübi, millest kõigil on üks kindel joon - nad kestavad aastakümneid ja omavad parimaid omadusi mida üks kamin vajab (puhas klaas, keraaamilised sisud, põlemise täielik kontrollimine juhtnuppudest, sõltumatu põlemisõhu suunamine), ning osasi neist tunnustatud RedDot auhinnaga.

20 aasta jooksul oleme müünud üle 3000 kamina

Nende aastate jooksul oleme väljavalinud Euroopa tipptootjad kelle kvaliteet ja hind loeb. Seda näitavad ka meie müüginumbrid kaminate müügis. Meie tootevalikust leiad kindlasti omale sobivaima kamina

Kiire tarne ja soodne paigaldus

Tunnustatud tootjad ei tooda kaminaid lattu vaid neid tehakse eritellimusel, kuid seda suhteliselt kiiresti kahe kuni nelja nädalaga on võimalik tarnida tellimus kiirelt üle Eesti. Lisaks sellele pakume soodsate hindadega nõuetekohaseid paigaldustöid.

Spetsialistid, kes oskavad soovitada

Tunneme oma tooteid hästi ning kui annate meile vajaliku info, siis aitame teil valida oma koju ideaalseima kamina!

Oleme alati valmis teid aitama ja andma nõu! Helista või kirjuta julgelt!

Tel: +372 6799399
E-post: 12kaminat@12kaminat.ee