Valmiskamin Spartherm Loftline modul

3,872.00

Võta ühendust!
Vastame samal tööpäeval
Kogemus aastast 1997
Parimad hinnad Eestis!

Lofline Modul on disainitud ja toodetud Saksa kaminatootja Spartherm  poolt. Loftline Modul on minimalistliku disainiga ja kompaktne. Tänu sisseehitatud konvektsioonisüsteemile on see kamin võrreldes analoogidega väga heade kütteomadustega. Kaminal on küttekolde alla disainitud mahukas puudehoiu ruum, kuhu jagub mitme koldetäie jagu puid. Kamina koldesse mahuvad standardsed kuni 33 cm pikkused halud.

Kõrgus – 1117 mm
Laius – 592 mm
Sügavus – 580 mm
Võimsus – 3,5-6,5 kW

*LAOS

Sparthermi moto

Inimesed, kellele meeldivad erilised asjad ning nad tahavad olla ümbritsetud neist ja nautida neid. Meie kliendid armastavad erilisi asju ja elavad koos nendega.
Nende nõudmised on üle keskmise. Just nagu meilgi.
Kvaliteet
… see ei ole piisav. Sel põhjusel pakume erilist kvaliteeti: läbi meie koolitatud personali;
läbi tehniliselt korrektsete tootmisprotsesside ja valides kvaliteetseid materjale. Me oleme pühendunud, et saavutada seda, mis oleks märkimisväärne.
Disain
Meie eesmärk on luua täiusliku vormiga stiilseid kaminaid. Olgu see avangardistlik stiil või noobel klassika: meie kaminate disain
peab meelitama, vaimustama, võluma.
Tehnoloogia, täpsus
Spartherm esindab innovaatilisi kamina lahendusi, mis mitte ainult ei vasta viimastele nõudmistele nende
kujundusel, vaid on ka kvaliteetsed ja kauakestvad. See kvaliteedifilosoofia jookseb läbi kogu protsessi: ideest teostuseni.
Spartherm on üks Euroopa suurimaid kaminate tootjaid. Sparthermi töötajatel on kogemusi ja oskusteavet üle 30 aasta.
Kahes tootmispargis on kokku 20000 m² tootmispinda, kus projekteeritakse, toodetakse rohkem kui 44000 tippkvaliteediga ühikut aastas.

Tuntud kaminate müüja Eesti turul. Tõenäoliselt on ka sinu naabril meie kamin!

Praktilised, kvaliteetsed ja hea disainiga.

Meie tootevalikus on üle 200 erineva kaminatüübi, millest kõigil on üks kindel joon - nad kestavad aastakümneid ja omavad parimaid omadusi mida üks kamin vajab (puhas klaas, keraaamilised sisud, põlemise täielik kontrollimine juhtnuppudest, sõltumatu põlemisõhu suunamine), ning osasi neist tunnustatud RedDot auhinnaga.

20 aasta jooksul oleme müünud üle 3000 kamina

Nende aastate jooksul oleme väljavalinud Euroopa tipptootjad kelle kvaliteet ja hind loeb. Seda näitavad ka meie müüginumbrid kaminate müügis. Meie tootevalikust leiad kindlasti omale sobivaima kamina

Kiire tarne ja soodne paigaldus

Tunnustatud tootjad ei tooda kaminaid lattu vaid neid tehakse eritellimusel, kuid seda suhteliselt kiiresti kahe kuni nelja nädalaga on võimalik tarnida tellimus kiirelt üle Eesti. Lisaks sellele pakume soodsate hindadega nõuetekohaseid paigaldustöid.

Spetsialistid, kes oskavad soovitada

Tunneme oma tooteid hästi ning kui annate meile vajaliku info, siis aitame teil valida oma koju ideaalseima kamina!

Oleme alati valmis teid aitama ja andma nõu! Helista või kirjuta julgelt!

Tel: +372 6799399
E-post: 12kaminat@12kaminat.ee