Austroflamm Uno Xtra

Võta ühendust!
Vastame samal tööpäeval
Kogemus aastast 1997
Parimad hinnad Eestis!

Tehnilised andmed:

Võimsus: 7 kw
Kõrgus: 122 cm
Laius: 59 cm
Sügavus: 45 cm
Suitsutoru dm: 150mm
Kaal: 278 kg
Korstnaühendus: pealt

Soapstone mudel: 3720€

Austria firma Austroflamm on tootnud kaminaid juba üle 30 aasta ja tänu sellele üks tunnustutumaid kamin-ahjude tootjaid Euroopas. Austroflammi kaminatel on iga detail hoolega disainitud ja valmistatud, kõik hoovad ja liigendid liiguvad perfektselt ka siis kui kamin on kuum.

Uno Back il on lisaks ka küpsetusahi, kus saab valmistada maitsvaid vorstikesi, pizzat, hautisi ja pirukaid ning puuahjus valmistatud road maitsevad hoopis teisiti kui elektriahjus valmistatu.

 

 

 

Tuntud kaminate müüja Eesti turul. Tõenäoliselt on ka sinu naabril meie kamin!

Praktilised, kvaliteetsed ja hea disainiga.

Meie tootevalikus on üle 200 erineva kaminatüübi, millest kõigil on üks kindel joon - nad kestavad aastakümneid ja omavad parimaid omadusi mida üks kamin vajab (puhas klaas, keraaamilised sisud, põlemise täielik kontrollimine juhtnuppudest, sõltumatu põlemisõhu suunamine), ning osasi neist tunnustatud RedDot auhinnaga.

20 aasta jooksul oleme müünud üle 3000 kamina

Nende aastate jooksul oleme väljavalinud Euroopa tipptootjad kelle kvaliteet ja hind loeb. Seda näitavad ka meie müüginumbrid kaminate müügis. Meie tootevalikust leiad kindlasti omale sobivaima kamina

Kiire tarne ja soodne paigaldus

Tunnustatud tootjad ei tooda kaminaid lattu vaid neid tehakse eritellimusel, kuid seda suhteliselt kiiresti kahe kuni nelja nädalaga on võimalik tarnida tellimus kiirelt üle Eesti. Lisaks sellele pakume soodsate hindadega nõuetekohaseid paigaldustöid.

Spetsialistid, kes oskavad soovitada

Tunneme oma tooteid hästi ning kui annate meile vajaliku info, siis aitame teil valida oma koju ideaalseima kamina!

Oleme alati valmis teid aitama ja andma nõu! Helista või kirjuta julgelt!

Tel: +372 56663106
E-post: 12kaminat@12kaminat.ee