Kaminasüdamik Kal-Fire W53/50R

Võta ühendust!
Vastame samal tööpäeval
Kogemus aastast 1997
Parimad hinnad Eestis!

Mõõdud:

Laius: 616mm
Sügavus: 776mm
Kõrgus: 1869mm

Klaasi mõõdud:

Laius: 480-529mm
Kõrgus: 500mm

Tootja link

Lisad:

Lamell sisu: 292€
Design sisu: 576€

KalFire kaminasüdamike eelised:

  • KalFire puuküttekaminad on tehnoloogiliselt Premium (tippklass) klassi kaminad, millel on hulk eeliseid standardklassi kaminate ees:
  • Kõikidel Kalfire kaminatel on konvektsioonmantel kahe või nelja avaga nii ülaosas kui alaosas (konvektsiooniõhk suunatakse otse restide kaudu ruumi või teistesse ruumidesse ja seega ei lähe kaminasüdamiku ümbritsevad seinad kuumaks ning ei ole vaja eraldi isoleerida kaminakasti).
  • Sisseehitatud automaatse põlemisõhu klapp mis avaneb/sulgub koos kaminaukse avamise/sulgumisega (tagab puude optimaalse põlemise ukse avamisel ning seega ei tule ka suitsu siseruumidesse).
  • Kõik keraamilised klaasid on monoliitsed, ehk ühes tükis (kahe- ja kolme klaasiga kaminate klaasid püsivad põlemisel puhtad, klaasiühenduste kohad on hermeetilised tänu millele ei tule pragude kaudu lisaõhku ruumi ja vastupidi – suits ei liigu tuppa).
  • Kalfire ülesavaneva klaasiga kaminaid võib kasutada ka avatud uksega (automaatne põlemisõhu klapp tagab õige põlemisrezhiimi)
  • Primaarse põlemisõhu reguleerimine termostaadiga (ei ole vaja käsitsi põlemisõhku reguleerida. Termostaat tagab õige töörezhiimi ja õige intensiivsuse. Tagatud ülekütmise oht ja turvalisus)
  • Kalfire kaminatel on tagatud vajadusel kõikide liikuvate detailide hooldus ja vahetus ilma kaminaümbrust lahti monteerimata (stardardkaminatel pääseb liikuvate detailideni ainult väljaspoolt kaminasüdamikku)

Tuntud kaminate müüja Eesti turul. Tõenäoliselt on ka sinu naabril meie kamin!

Praktilised, kvaliteetsed ja hea disainiga.

Meie tootevalikus on üle 200 erineva kaminatüübi, millest kõigil on üks kindel joon - nad kestavad aastakümneid ja omavad parimaid omadusi mida üks kamin vajab (puhas klaas, keraaamilised sisud, põlemise täielik kontrollimine juhtnuppudest, sõltumatu põlemisõhu suunamine), ning osasi neist tunnustatud RedDot auhinnaga.

20 aasta jooksul oleme müünud üle 3000 kamina

Nende aastate jooksul oleme väljavalinud Euroopa tipptootjad kelle kvaliteet ja hind loeb. Seda näitavad ka meie müüginumbrid kaminate müügis. Meie tootevalikust leiad kindlasti omale sobivaima kamina

Kiire tarne ja soodne paigaldus

Tunnustatud tootjad ei tooda kaminaid lattu vaid neid tehakse eritellimusel, kuid seda suhteliselt kiiresti kahe kuni nelja nädalaga on võimalik tarnida tellimus kiirelt üle Eesti. Lisaks sellele pakume soodsate hindadega nõuetekohaseid paigaldustöid.

Spetsialistid, kes oskavad soovitada

Tunneme oma tooteid hästi ning kui annate meile vajaliku info, siis aitame teil valida oma koju ideaalseima kamina!

Oleme alati valmis teid aitama ja andma nõu! Helista või kirjuta julgelt!

Tel: +372 56663106
E-post: 12kaminat@12kaminat.ee