Kaminasüdamik Spartherm Mini 2LRh-4S

Võta ühendust!
Vastame samal tööpäeval
Kogemus aastast 1997
Parimad hinnad Eestis!

Tehnilised andmed: 

Nimivõimsus- 7,0 kW
Ukse kõrgus- 565 mm
Ukse laius- 465 mm
Üld laius- 518 mm
Üks sügavus- 556 mm
Kaal- 145 kg

Lisad:
Salvestuskivid eboris akku – 440 €

– Salvestusaeg kuni 10 tundi
– Ühtlasem konvektsiooni õhutemperatuur
– Kütmisel väiksem puude kulu
– Lihtne paigaldada
Välisõhu adapter – 130 €

Kaasaegselt kaminalt oodatakse lisaks kaunile disainile ka võimalust soojust salvestada – nii kannab kamin lisaks miljöö loomisele ka praktilist funktsiooni.

Saksa suurim ja juhtiv kaminatootja Spartherm suudab klientidele pakkuda mõlemat. Üha enam kogub populaarsust Sparthermi kaminate Linear-seeria, mis kätkeb endas nii minimalistlikust kontseptsioonist lähtuvat esteetikat kui ka võimalusi kaminatele praktiline rakendus leida.
Linear-seeria kaminaid iseloomustab disain, kus kamina nähtav osa on tagasihoidlik ja lineaarne: pilk naudib põlevat tuld, kamin ise sisustuses ei domineeri.
Viimaste uuenduste käigus on Linear-seeria kaminad toodetud ilma esiklaasi metallist allraami ja käepidemeta. Kamina turvalisuse ja hermeetilise sulguvuse tagab Sparthermi patent soft-close süsteem.

Lisaseadmed aitavad säästa
Tänapäevastes oludes mõtlevad inimesed üha enam säästmisele. Seda ka kaminat valides. Spartherm on säästmisvajadusest lähtuvalt loonud mitmed seadmed, mis aitavad soojust salvestada ja vajadusel ka kamina abil vett soojendada.
Kamina südamikule paigutatav Thermobox võtab vähe ruumi ja aitab salvestada soojust, nii et kamina nautimine ei piirdu vaid selle ajaga, mil leegid silma rõõmustavad. Soojuse salvestamise aeg ulatub viie tunnini. Nii kasutatakse hoolikalt ära soojusenergia, mis muidu suitsugaasina korstnasse läheks.
Magnethermi nimelise seadme puhul salvestavad soojuse kivid. Magnesiiti sisaldavad kivid ei jää oma soojust salvestava omaduse poolest alla hästi tuntud voolukivile, soojust salvestusaeg on 8-12 tundi. Kivid laotakse ümber kamina südamiku.

Sparthermi südamike eelised:
· tuharest kolde põhjas koos tuhaämbriga
· korpus 5mm tulekindlast terasest (samaväärsetest kaminatest kaal ca 100kg suurem)
· ukse patenteeritud „Soft Close“ süsteem sulgeb ukse hermeetiliselt ja turvaliselt
· patenteeritud „klaaspuhas“ süsteem
· põlemisõhk võetakse korpuse põhjast ja suunatakse mööda kanaleid klaasile ning kolderesti alla (lihtsustab tule süütamist
ja tagab ühtlasema põlemise)
· sõltuvalt südamikust on kaminal 1 kuni 5 soojusvahetit, mis läbivad kamina kubu ning annavad maksimaalse
kasuteguri (ainult Sparthermil)
· kamina korpus ümbritsetud ribidega, mis samuti suurendavad kamina kasutegurit

Tuntud kaminate müüja Eesti turul. Tõenäoliselt on ka sinu naabril meie kamin!

Praktilised, kvaliteetsed ja hea disainiga.

Meie tootevalikus on üle 200 erineva kaminatüübi, millest kõigil on üks kindel joon - nad kestavad aastakümneid ja omavad parimaid omadusi mida üks kamin vajab (puhas klaas, keraaamilised sisud, põlemise täielik kontrollimine juhtnuppudest, sõltumatu põlemisõhu suunamine), ning osasi neist tunnustatud RedDot auhinnaga.

20 aasta jooksul oleme müünud üle 3000 kamina

Nende aastate jooksul oleme väljavalinud Euroopa tipptootjad kelle kvaliteet ja hind loeb. Seda näitavad ka meie müüginumbrid kaminate müügis. Meie tootevalikust leiad kindlasti omale sobivaima kamina

Kiire tarne ja soodne paigaldus

Tunnustatud tootjad ei tooda kaminaid lattu vaid neid tehakse eritellimusel, kuid seda suhteliselt kiiresti kahe kuni nelja nädalaga on võimalik tarnida tellimus kiirelt üle Eesti. Lisaks sellele pakume soodsate hindadega nõuetekohaseid paigaldustöid.

Spetsialistid, kes oskavad soovitada

Tunneme oma tooteid hästi ning kui annate meile vajaliku info, siis aitame teil valida oma koju ideaalseima kamina!

Oleme alati valmis teid aitama ja andma nõu! Helista või kirjuta julgelt!

Tel: +372 56663106
E-post: 12kaminat@12kaminat.ee