Spartherm Arte 3RL-60h-4S SIM 1/3

Võta ühendust!
Vastame samal tööpäeval
Kogemus aastast 1997
Parimad hinnad Eestis!

Kõrgus: 1768 mm
Kaal: 690 kg

SIM – Spartherm Installation Modules

 Stiilsed, vastupidavad ja salvestavad kaminad.

 Betoon on suurepärane materjali valik, mis ühendab endas ohutust, elegantsi ja erinevaid disainivõimalusi. Betoonist kaminaümbris on stiilne ja vastupidav, ning suurepäraselt soojust ning vabastades seda aeglaselt tuppa. Sirgjooniline elegantne arhitektuur ja funktsionaalsus on parim kooslus, et nautida mugavat soojust. Termiline betoon salvestab soojust ning kiirgab seda ruumi just nagu ahi. Kõik moodulid on disainitud selliselt, et nad sobivad täpselt Sparthermi südamikega, ning kaminat on lihtne monteerida.

SIM mooduleid võib värvida või krohvida, kuid võimalik jätta ka lihtsalt betoonviimistlusega. SIM mooduleid saab ise paigutada vastavalt soovile, saavutades vastavalt kas kõrgem (suurem salvestus) või madalam kamin-ahi.

Kaminale saab korstnaühenduse teha kas tagant , pealt (metallist moodulkorsten) või küljeklaasiga kamina puhul ka küljele.

 Kokkuvõtteks on SIM moodulite eelised:

  • kiire montaazh (1-2 päeva)
  • kiire ja tõhus ruumide kütmine
  • ruumide ülekütmise vältimine kuna kütmine toimub soojuskiirgusel
  • elegantne disain

Tuntud kaminate müüja Eesti turul. Tõenäoliselt on ka sinu naabril meie kamin!

Praktilised, kvaliteetsed ja hea disainiga.

Meie tootevalikus on üle 200 erineva kaminatüübi, millest kõigil on üks kindel joon - nad kestavad aastakümneid ja omavad parimaid omadusi mida üks kamin vajab (puhas klaas, keraaamilised sisud, põlemise täielik kontrollimine juhtnuppudest, sõltumatu põlemisõhu suunamine), ning osasi neist tunnustatud RedDot auhinnaga.

20 aasta jooksul oleme müünud üle 3000 kamina

Nende aastate jooksul oleme väljavalinud Euroopa tipptootjad kelle kvaliteet ja hind loeb. Seda näitavad ka meie müüginumbrid kaminate müügis. Meie tootevalikust leiad kindlasti omale sobivaima kamina

Kiire tarne ja soodne paigaldus

Tunnustatud tootjad ei tooda kaminaid lattu vaid neid tehakse eritellimusel, kuid seda suhteliselt kiiresti kahe kuni nelja nädalaga on võimalik tarnida tellimus kiirelt üle Eesti. Lisaks sellele pakume soodsate hindadega nõuetekohaseid paigaldustöid.

Spetsialistid, kes oskavad soovitada

Tunneme oma tooteid hästi ning kui annate meile vajaliku info, siis aitame teil valida oma koju ideaalseima kamina!

Oleme alati valmis teid aitama ja andma nõu! Helista või kirjuta julgelt!

Tel: +372 56663106
E-post: 12kaminat@12kaminat.ee