Valmiskamin Round

Võta ühendust!
Vastame samal tööpäeval
Kogemus aastast 1997
Parimad hinnad Eestis!

Tehnilised andmed:

Kõrgus: 1550mm
Laius: 500mm
Sügavus: 500mm
Kaal: 380kg
Soojusenergia (kWh): 14
Kasutegur: 77,8 %
Küttepuude pikkus: 50cm
Tootjamaa: Soome
Suitsutoru väljund: pealt
Värvivalik: harjatud RV teras, valge, must, hall, punane, kuldne, messingi- ja vasetooni

  • Tarneaeg kuni 2 nädalat

Valmiskamin Round – innovatsioon ja loovus.

Kamin Round on turul täiesti uut tüüpi kaminamudel. Soomes toodetud kamin-ahi ühendab soojustsalvestava ahju ja õhkküttekamina parimad omadused. Round ühendab endas soojust salvestava ja õhku tsirkuleeriva kamina parimad omadused. Soojus kandub kaminas oleva õhupilu kaudu ühtlaselt üle kogu ruumi.
Kamina disaini lihtne stiil koos kaunite värvivalikutega loob teie koju imelised võimalused. Sobib nii sirgele seinale kui ka nurka asetatuna.

Kamina sisu ja tulekolle on valmistatud eriti hästi soojust salvestavast materjalist. Värviline väliskest on valmistatud paksust terasest. Soojus liigub kaminakestade vahel oleva õhuvahe kaudu ühtlaselt köetavasse ruumi.

Kamin on saadaval ka kõrgemal jalaga, siis tõuseb kamin 12 cm kõrgemale. See lahendus sobib eriti kõrgete ruumidega. Kaminale on lisana võimalik tellida  700 mm läbimõõduga põrandakaitse, mis on eriti vajalik kui on tegemist puidust põrandaga.

 

Tuntud kaminate müüja Eesti turul. Tõenäoliselt on ka sinu naabril meie kamin!

Praktilised, kvaliteetsed ja hea disainiga.

Meie tootevalikus on üle 200 erineva kaminatüübi, millest kõigil on üks kindel joon - nad kestavad aastakümneid ja omavad parimaid omadusi mida üks kamin vajab (puhas klaas, keraaamilised sisud, põlemise täielik kontrollimine juhtnuppudest, sõltumatu põlemisõhu suunamine), ning osasi neist tunnustatud RedDot auhinnaga.

20 aasta jooksul oleme müünud üle 3000 kamina

Nende aastate jooksul oleme väljavalinud Euroopa tipptootjad kelle kvaliteet ja hind loeb. Seda näitavad ka meie müüginumbrid kaminate müügis. Meie tootevalikust leiad kindlasti omale sobivaima kamina

Kiire tarne ja soodne paigaldus

Tunnustatud tootjad ei tooda kaminaid lattu vaid neid tehakse eritellimusel, kuid seda suhteliselt kiiresti kahe kuni nelja nädalaga on võimalik tarnida tellimus kiirelt üle Eesti. Lisaks sellele pakume soodsate hindadega nõuetekohaseid paigaldustöid.

Spetsialistid, kes oskavad soovitada

Tunneme oma tooteid hästi ning kui annate meile vajaliku info, siis aitame teil valida oma koju ideaalseima kamina!

Oleme alati valmis teid aitama ja andma nõu! Helista või kirjuta julgelt!

Tel: +372 56663106
E-post: 12kaminat@12kaminat.ee