VALMISKAMIN SKANTHERM IVO

Võta ühendust!
Vastame samal tööpäeval
Kogemus aastast 1997
Parimad hinnad Eestis!

Disain : akuntus

Tuli on võimas. Iga üksik säde peidab suur ürgset jõudu. »Ivo 2.0« on kompaktne kamin, mille avar klaas laseb võimsa ja metsiku leegi sära ruumi.
Ivo sirgjooneline disain ja topeltkorpus muudab kamina vastupidavaks ka kõige metsikumale tulele. Klassikaline mustast terasest Ivo mõjub interjööris detailina, mis väljendab oma sisemist jõudu ja ilmestab positiivselt kogu interjööri. Kamina Ivo omab sõltumatu ventilatsiooni rezhiimi DIB.

VAATA LISAKS!

 

 IVO

Antonio Cittero on üks mainekam Euroopa arhitekt ja disainer. Ta töötab ühes Milano rahvusvahelises disainistuudios. Oma edu saladuseks peab ta kohustust tagada individuaalsus ja tõepärasus.

”Ma disainin objekte enesele, mitte ei täida turu tellimusi. Kui ma ei ole rahul oma disainituga, siis sellist toodet ei ole olemaski. Mõtet ei saa sundida ja kui miski ei tööta, siis ära tee seda”

 

  Materjal: teras

Korpuse värv: hall

Nominaalne soojuse toodang: 4,8kw

Kasutegur: 80,0 %Tolm: < 40 mg/Nm3 (13 % O2)

Külm ukselink: jah

Kaal: 112 kg

 

 

Tuntud kaminate müüja Eesti turul. Tõenäoliselt on ka sinu naabril meie kamin!

Praktilised, kvaliteetsed ja hea disainiga.

Meie tootevalikus on üle 200 erineva kaminatüübi, millest kõigil on üks kindel joon - nad kestavad aastakümneid ja omavad parimaid omadusi mida üks kamin vajab (puhas klaas, keraaamilised sisud, põlemise täielik kontrollimine juhtnuppudest, sõltumatu põlemisõhu suunamine), ning osasi neist tunnustatud RedDot auhinnaga.

20 aasta jooksul oleme müünud üle 3000 kamina

Nende aastate jooksul oleme väljavalinud Euroopa tipptootjad kelle kvaliteet ja hind loeb. Seda näitavad ka meie müüginumbrid kaminate müügis. Meie tootevalikust leiad kindlasti omale sobivaima kamina

Kiire tarne ja soodne paigaldus

Tunnustatud tootjad ei tooda kaminaid lattu vaid neid tehakse eritellimusel, kuid seda suhteliselt kiiresti kahe kuni nelja nädalaga on võimalik tarnida tellimus kiirelt üle Eesti. Lisaks sellele pakume soodsate hindadega nõuetekohaseid paigaldustöid.

Spetsialistid, kes oskavad soovitada

Tunneme oma tooteid hästi ning kui annate meile vajaliku info, siis aitame teil valida oma koju ideaalseima kamina!

Oleme alati valmis teid aitama ja andma nõu! Helista või kirjuta julgelt!

Tel: +372 56663106
E-post: 12kaminat@12kaminat.ee